Hardox

Hardox nerelerde kullanılır?

Hardox Sac aşınmaya dayanıklı olması sebebiyle özellikle damper, delici iş makinaları, inşaat ve maden sektörlerinde kullanılmaktadır.

Hardox teknik özellikleri nelerdir?

Hardox çelik aşınmaz bir yapıya sahip olmanın yanında tokluk özelliğinide barındırır. Bu özelliklerine rağmen kesim, büküm ve kaynaklanabilme yani yüksek işlenebilme özelliğine sahiptir.

Hardox menşei

Hardox ssab üretimi bir çelik markasıdır. Menşei İsveç'tir.  

Hardox Fiyatları

Firmamız(Sezgin Sac) Hardox sacları İsveç'ten ithal ederek uygun fiyata işleyip siz değerli müşterilerine sunar. Hardox için bir fiyat aramasındaysanız en sağlıklı bilgiyi istediğiniz hardox ebatlarını belirleyip bize ileterek elde etmiş olursunuz. 

Hardox saclar çok çeşitli kalınlıklarda ve ebatlarda üretilir. Hardox Fiyat yelpazesi de ihtiyacınız olan Hardox'un ebatına göre epey geniştir. 

Örneğin 12mm*2500*6000 ebatlarında bir Hardox'un üretimi 6*2500*6000 ebatlarında bir Hardox'un üretiminden daha kolay olduğu için fiyatıda daha uygundur. Standart çelikler yerine Hardox gibi aşınma çeliklerini kullanmak sizi profesyonelliğe bir adım daha yaklaştıracak, iş verimliliğinizi artırıp maliyetlerinizi azaltacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Hardox Fotoğrafları

 

 Hardox Damper Bükümü Görüntüsü

 

 

Hardox Makine Parçaları Kesimi

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Mesajlar

Bir yorum Bırak

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun