Hardox 450 

Hardox 450;  450 brinell sertlikte bir aşınma çeliğidir. Sezgin Sac olarak en çok araçüstü alanında kullanmaktayız. Sacın kullanım alanları darbeye ve aşınmaya maruz kalan bölgelerdir. Hardox 450 firmamızca en çok damperlerde kullanılmaktadır.  Bunun yanında kepçe kovalarında, kırıcı ve ezici uçları gibi bölgelerde hardox 450, hardox 500 kullanılabilir. Hardox 450 sacının kullanım alanları hakkında  daha fazla bilgi ve fiyat alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hardox 450 Hakkında teknik  bilgi

Hardox 450, çok amaçlı bir aşınma levhasıdır.

Aşınma direnci konu olduğunda ilgili en üst düzeydeki beklentilere yanıt verebilen bir aşınma levhasıdır. Düzgün dağılımlı yüksek sertlik, yüksek mukavemet ve mükemmel tokluğun eşsiz bir şekilde bir araya getirilmesi bu malzemeyi birbirinden değişik çekiştli uygulamalar için çok uygun kılmıştır.. Hardox, Oxelösund'da geliştirilen su verilmiş ve menevişlenmiş bir aşınma levhasıdır. Bu ürün 1970 yılında piyasaya sunulmuş ve  o günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sürekli geliştirilmiştir. Hardox sözcüğü bugün dünyanın her tarafında yüksek kalite, üstün düzlemsellik ve yüze düzgünlüğü ile eşanlamlıdır.

Hardox 450 levhasının, diğer yüksek mukavemetli konstrüksiyon levhalarına göre 3-4 kez daha sert olmasına karşın mükemmel kaynak edilebilme ve işlenebilme özelliği, bu malzeme ile çalışmayı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

 

 

Ürün ÖzellikleriÜrün AdıSertlik Nominal
(HBW)
Darbe Tokluğu CVL typical 20mm
(-40°C'de J)
Bağıl Hizmet Ömrü AralığıKalınlık (mm)
Yüksek Tokluğa,
iyi bükülebilirliğe
ve mükemmel kaynaklanabilme
yeteneğine sahip
çok yönlü aşınma plakaları
HARDOX 450 450 50 1,1-4,0 3,2-130

İlgili Mesajlar

Bir yorum Bırak

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun