S700 MC saclar stoklarımızda bulunmaktadır. 

1. s700 Mc rulodan açma

2. s700 Levha Saclar

 

1.s700 Mc rulodan açma saclar 

Stoklarımızda 2mm'den başlayarak 12mm kalınlığa kadar s700 Mc 1500x3000 ile s700 Mc 1500x12000 ebatları aralığında bulunmaktadır.

2. s700 Levha (s690 QL)  Saclar

Stoklarımızda 12mm'den başlayarak 60mm kalınlığa kadar s700 Mc (S690 QL) sac bulundurmaktayız.

 

S700 Mc Nedir?

s700 Mc esneme mukavemeti gerektiren bölgelerde kullanılması gereken akma dayanımı 700 mp olarak test edilmiş nitelikli bir çeliktir.

S700 Mc Nerelerde Kullanılır?

S700 Mc saclar genel olarak Vinç bomları, araç şaseleri gibi bölgelerde tercih edilir. Bunun  dışında esneme mukavemeti gerektiren tüm bögelerde kullanılabilir.

S700 Mc fiyatları

S700 Mc sacların fiyatları kalınlık ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat ve detaylı bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

S700 Mc bükümü

Firmamızda s700 Mc saclar satış için stoklandığı gibi aynı zamanda işlenmektedir.  s700 Mc 2mm kalınlıktan s700 Mc 30mm kalınlığa kadar tek parça olarak 16 metre uzunluğunda plazma kesim ve 16 metre Abkant büküm tek parça olarak yapılabilmektedir.

 

Miilux Oy Oyak Grubunun Finlandiyadan satın aldığı zırh çelikleri, Aşınma ve darbeye dayanıklı nitelikli çelikler üreten bir firmadır.

2019 yılı sonunda  Manisa'da kurulan tesislerde ilk üretimini yapan Miilux Oy  firması başarılı sonuçlar elde etmiş ve gerekli akreditasyonlarını almıştır.

Firmaya ilk siparişlerini firmamız Sezgin Sac olarak vermiş ve 2020 ocak ayı itibariyle ilk teslimatları almış bulunmaktayız. Detaylı stok ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Stoklarımızda S690QL 12*2500*8000 ebatlarında  S690QL sac bulunmaktadır.

Farklı ebatlardaki ihtiyaçlarınız ve kesimli bükümlü ihtiyaçlarınız için lütfen bilgi alınız.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen iletişime geçiniz. İletişim

Günümüzde birçok kalitede sac damper sacı olarak kullanılabilmektedir. Bu sacların içinde en fazla öne çıkanları sizin için sıralayacağız.

Damper sacı için en uygun olanı tabi ki aşınma saclarıdır. Aşınma sacları arasında ise en fazla öne çıkan Hardox Sac'dır. Detaylı bilgi için Hardox Sac makalesine gidebilirisiniz.

Damper sacı olarak esneme saclarıda kullanılmaktadır. Damper sacında esneme sacı kullanılacaksa tabiki aşınma ve darbeye maruz kalmayan bölgeler tercih edilmelidir. Esneme sacı kategorinde en çok kullanılar Strenx Sac'dır. (Eski adı domex sac) Detaylı bilgi için makaleye gidebilirsiniz. Strenx Sac

Son olarak Damper sacı için kullanabilieceğiniz sac st52'dir. Fazla darbeye ve aşınmaya maruz kalmayacak işleriniz için tavsiye edilir. Aksi taktirde çok çabuk deforme olacaktır.

Kocaeli Sac kesim ve büküm

Sac kesim ve büküm işlerinde İzmit ve Gebze fabrikalarında hizmet vermekteyiz. Sac kesim ve bükümü fiyatlandırması için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize kesim ve bükümü yapılacak saclarla ilgili çizimlerinizi göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. 

 16 metre büküm makinamız Kullar bölgesinde inşaa etmekte olduğumuz yeni fabrikamızda kurulacaktır. Mevcut makinalarımızla 100mm kalınlığa ve 8 metre uzunluğa kadar sac büküm hizmeti vermekteyiz.

 

Hardox sac büküm, domex sac büküm, weldox sac büküm, esneme sacları büküm, aşınma sacları büküm, st52 büküm, st37 büküm

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun