Stoklarımızda S690QL 12*2500*8000 ebatlarında  S690QL sac bulunmaktadır.

Farklı ebatlardaki ihtiyaçlarınız ve kesimli bükümlü ihtiyaçlarınız için lütfen bilgi alınız.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen iletişime geçiniz. İletişim

Günümüzde birçok kalitede sac damper sacı olarak kullanılabilmektedir. Bu sacların içinde en fazla öne çıkanları sizin için sıralayacağız.

Damper sacı için en uygun olanı tabi ki aşınma saclarıdır. Aşınma sacları arasında ise en fazla öne çıkan Hardox Sac'dır. Detaylı bilgi için Hardox Sac makalesine gidebilirisiniz.

Damper sacı olarak esneme saclarıda kullanılmaktadır. Damper sacında esneme sacı kullanılacaksa tabiki aşınma ve darbeye maruz kalmayan bölgeler tercih edilmelidir. Esneme sacı kategorinde en çok kullanılar Strenx Sac'dır. (Eski adı domex sac) Detaylı bilgi için makaleye gidebilirsiniz. Strenx Sac

Son olarak Damper sacı için kullanabilieceğiniz sac st52'dir. Fazla darbeye ve aşınmaya maruz kalmayacak işleriniz için tavsiye edilir. Aksi taktirde çok çabuk deforme olacaktır.

Kocaeli Sac kesim ve büküm

Sac kesim ve büküm işlerinde İzmit ve Gebze fabrikalarında hizmet vermekteyiz. Sac kesim ve bükümü fiyatlandırması için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize kesim ve bükümü yapılacak saclarla ilgili çizimlerinizi göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. 

 16 metre büküm makinamız Kullar bölgesinde inşaa etmekte olduğumuz yeni fabrikamızda kurulacaktır. Mevcut makinalarımızla 100mm kalınlığa ve 8 metre uzunluğa kadar sac büküm hizmeti vermekteyiz.

 

Hardox sac büküm, domex sac büküm, weldox sac büküm, esneme sacları büküm, aşınma sacları büküm, st52 büküm, st37 büküm

Hardox 400

 Hardox 400 Nedir? 

Hardox bildiğiniz gibi bir aşınma çeliği markasıdır. Hardox 400 ise 400 brinell sertliğe sahip aşınma çeliği anlamına gelir.

Hardox markasının arkasından gelen rakamlar sacın sertliğini ifade etmektedir. Hardox üretilirken kullanılacağı alanlara göre rahat seçim yapılabilmesi için sertliğine göre isimlendirilmiştir. 

Hardox 400 Nerelerde Kullanılır? 

Hardox 400 Aşınma ve  darbe  mukavemeti gerektiren bölgelerde kullanılabilir. Sertlik arttıkça kırılganlıkta arttığı için sadece sürtünmüye maruz kalan bölgelerde Hardox 500 kullanılması önerilir.

Hardox 400 Aşınma Sacı Teknik Özellikleri 

Hardox 400 Nominal sertlik: 400 HBW

Hardox 400 Darbe tokluğu CVL Tipik J@-40°C: 45 J

Hardox 400 Enine Bükme Özellikleri (R/t) t<6 mm (0.236"): 3.0

Hardox 400 Kalınlık Aralığı: 2.0 - 8.0 mm (Bunun üstü levha olarak üretilir)  
 

Hardox 400 Aşınma Levhası Teknik Özellikleri  

Hardox 400 Nominal sertlik: 400 HBW

Hardox 400 Darbe tokluğu CVL 20mm için Tipik ()3/4") J@-40°C: 45 J

Hardox 400 Enine Bükme Özellikleri (R/t) t<8 mm (0.315"): 2,5

Hardox 400 Kalınlık Aralığı: 4.0 - 130 mm

 

Hardox

Hardox nerelerde kullanılır?

Hardox Sac aşınmaya dayanıklı olması sebebiyle özellikle damper, delici iş makinaları, inşaat ve maden sektörlerinde kullanılmaktadır.

Hardox teknik özellikleri nelerdir?

Hardox çelik aşınmaz bir yapıya sahip olmanın yanında tokluk özelliğinide barındırır. Bu özelliklerine rağmen kesim, büküm ve kaynaklanabilme yani yüksek işlenebilme özelliğine sahiptir.

Hardox menşei

Hardox ssab üretimi bir çelik markasıdır. Menşei İsveç'tir.  

Hardox Fiyatları

Firmamız(Sezgin Sac) Hardox sacları İsveç'ten ithal ederek uygun fiyata işleyip siz değerli müşterilerine sunar. Hardox için bir fiyat aramasındaysanız en sağlıklı bilgiyi istediğiniz hardox ebatlarını belirleyip bize ileterek elde etmiş olursunuz. 

Hardox saclar çok çeşitli kalınlıklarda ve ebatlarda üretilir. Hardox Fiyat yelpazesi de ihtiyacınız olan Hardox'un ebatına göre epey geniştir. 

Örneğin 12mm*2500*6000 ebatlarında bir Hardox'un üretimi 6*2500*6000 ebatlarında bir Hardox'un üretiminden daha kolay olduğu için fiyatıda daha uygundur. Standart çelikler yerine Hardox gibi aşınma çeliklerini kullanmak sizi profesyonelliğe bir adım daha yaklaştıracak, iş verimliliğinizi artırıp maliyetlerinizi azaltacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Hardox Fotoğrafları

 

 Hardox Damper Bükümü Görüntüsü

 

 

Hardox Makine Parçaları Kesimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun