Stoklarımızda S690QL 12*2500*8000 ebatlarında  S690QL sac bulunmaktadır.

Farklı ebatlardaki ihtiyaçlarınız ve kesimli bükümlü ihtiyaçlarınız için lütfen bilgi alınız.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen iletişime geçiniz. İletişim

Günümüzde birçok kalitede sac damper sacı olarak kullanılabilmektedir. Bu sacların içinde en fazla öne çıkanları sizin için sıralayacağız.

Damper sacı için en uygun olanı tabi ki aşınma saclarıdır. Aşınma sacları arasında ise en fazla öne çıkan Hardox Sac'dır. Detaylı bilgi için Hardox Sac makalesine gidebilirisiniz.

Damper sacı olarak esneme saclarıda kullanılmaktadır. Damper sacında esneme sacı kullanılacaksa tabiki aşınma ve darbeye maruz kalmayan bölgeler tercih edilmelidir. Esneme sacı kategorinde en çok kullanılar Strenx Sac'dır. (Eski adı domex sac) Detaylı bilgi için makaleye gidebilirsiniz. Strenx Sac

Son olarak Damper sacı için kullanabilieceğiniz sac st52'dir. Fazla darbeye ve aşınmaya maruz kalmayacak işleriniz için tavsiye edilir. Aksi taktirde çok çabuk deforme olacaktır.

Kocaeli Sac kesim ve büküm

Sac kesim ve büküm işlerinde İzmit ve Gebze fabrikalarında hizmet vermekteyiz. Sac kesim ve bükümü fiyatlandırması için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize kesim ve bükümü yapılacak saclarla ilgili çizimlerinizi göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. 

 16 metre büküm makinamız Kullar bölgesinde inşaa etmekte olduğumuz yeni fabrikamızda kurulacaktır. Mevcut makinalarımızla 100mm kalınlığa ve 8 metre uzunluğa kadar sac büküm hizmeti vermekteyiz.

 

Hardox sac büküm, domex sac büküm, weldox sac büküm, esneme sacları büküm, aşınma sacları büküm, st52 büküm, st37 büküm

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun