Miilux Hakkında

Miilux ürünleri boyutsal olarak hassastır, aşınmaya dayanıklı komponent parçalar ve aşınmaya dayanıklı levhalar olarak kullanıma hazır durumdadır. Komponent parça üretiminde kenardan kenara sertleştirme teknolojisi kullanılarak homojen sertlik tüm parçada sağlanır. Miilux ürünlerini, ekstra markalama, ekstra testler, paketleme şekli, koruyucu boya uygulaması vb. özel istekleriniz doğrultusunda sipariş aşamasında talep edebilirsiniz.

Miilux Nerelerde kullanılır?

Kırıcılar, kazıcılar, madencilik makinelerinin aşınma parçaları, damper gövdeleri, buldozer bıçağı, oluk-besleyiciler ve benzeri aşınma parçalarında mükemmel tasarım çözümleri sunar. Sürtünme ve aşınmaya karşı Miilux 400, 450, 500 ürünler kullanılarak geleneksel malzemelere kıyasla yüksek kullanım ömrü sağlanır. Ayrıca daha ince malzeme kullanımına imkan sağlayarak gövde ağırlığını düşürür ve yük kapasitesini arttırır. Üretimde olumlu kesim ve kaynaklama davranışı gösterir.

Miilux Sac Maksimum Kimyasal Kompozisyon Bileşimi (%) Pota Analizi

miilux maksimum kimyasal kompozisyon bilesimi

 

 

Miilux Sac Tipik Mekanik Özellikler ve Karbon Eşdeğeri

Miilux sac tipik mekanik ozellikler ve karbon esdegeri

Stoklarımızda Miilux 400 - Miilux 450 - Miilux 500 sac bulunmaktadır. Fiyat bilgisi için lütfen soldaki whatsapp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

 

 

İlgili Mesajlar

Bir yorum Bırak

Bizi sosyal medyadan takip edin

Kredi kartı

Mail haberlerimize abone olun